"Medvědí smečka"

 
 

Kennel
MEDVEDI SMECKA
 

 
 
ÚVODNÍ STRÁNKA
Home
NAŠI PSI
Our dogs
ŠTĚŇATA
Puppies
MYSLIVOST
Hunting
VÝSTAVY
Show
FOTOGALERIE
Photo gallery
RESCUED CLUMBERS
 
KONTAKT
Contact
NAPIŠTE NÁM
Write us
clumber@clumber.cz
 
WORLD  DOG SHOW  2006
POZNAN, POLAND
12 November 2006

VÝSLEDKY / RESULTS

PHOTOS from  show - click here
 

Judge: Hans v.d.Berg (Holland)

33 clumbers entered
 

PSI - MALES

Třída dorost – Puppy class
1.         NEXUS SPICE TWICE VANGUARD ( Vito) 
          Exc.1, Best of Breed Puppy 
             
  27.04.2006           AKC/                   (Nonsuch Spyce Twyce x Nexus Blind Faith) 
                Breeder: Jim Frankhauser  (USA)  Owner: Ira Sarlin & Mari Pimiä (FIN) 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Třída mladých – Junior class
1.         ALEX ICE BOYS Z VLCICHO DVORA                 Exc.1, JWW-06
               
10.10.2005           CLP/CS/215 (Quick Step du Bois des Amourettes x Quendolina Lady z Rajslu)
               
Breeder: J.Vlček (CZE) Owner: M.Vlčkova (CZE)

2.
         APOLON PATRICIAN Z RAJSLU                          Exc.2                           
             
 14.12.2005           CLP/CS/232 (Marcus Asterius z Rajslu x Chervood´s Snowstar)
              
Breeder: R.Vondrova (CZE) Owner: R.Vondrova (CZE) P.Rusnakova (RUS)

3.           
ACHERON PATRICIAN Z RAJSLU                       Exc.3
             
 14.12.2005           CLP/CS/233 (Marcus Asterius z Rajslu x Chervood´s Snowstar)
              
Breeder: R.Vondrova (CZE) Owner: R.Vondrova (CZE) H.Kolesová (CZE)
             
4            
CHERVOOD'S SNOW PRINCE                              Exc.4
         
 26.06.2005           BEK544933 (Cherwood's Snow Bull x Don's Hickori Dickori Docka)
               Breeder: R. Frahm + A.Ernst (DNK) Owner: N.Karagianis ( GRC)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mezitřída – Intermediate class
1.            CLUSSEXX OVER THE POND                               Exc.1, CWC
              
20.04.2005                 AKC/SR271173804
(Clussexx Over Due Bill x Libell's Like It Hot at Clussexx)
              
Breeder: J.Haverick+D.A.Johnson+W.C.K.Holbrook (USA) Owner: S.Politi (ITA)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Třída otevřená – Open class
1.            SPICE TWICE BOHEMIA LEGENDA (Winston) 
Exc.1, CWC
          
06.05.2004           CKC 10886069  (Cairo Bohemia Clumber x Karlux Doris Day)
             
 Breeder: I.Sarlin ( FIN) Owner.V.M.Simmonds (CAN)

2.            DON'S BRIC IN THE WALL (Marco)                     Exc.2                                    
             
 12.06.2004           DKK 033156/2005 (Clumberolds Travellingman x Don's Bring Home the Bacon
              
Breeder: K.Brostam (SWE) Owner: R.Frahm + A.Ernst (DNK)

3.           
SUGAR LOAF HERTIG KNUT                                Exc.3               
          
12.12.2004           S15942/2005 (Sugar Loaf Yellow Stone x Clumberold's Option)
              
Breeder: A.Akerman (SWE) Owner: A.Akerman (SWE)

4.           
ARNE BIG BEARS OD VENDULKY                      Exc.4      
              
08.05.2003        CLP/CS/178/2005 (Hog Sent z Rajslu x Mira Ceti z Rajslu)
             
 Breeder: Z.Koura (CZE) Owner: P.Kastl (CZE)

0.           
DRAKULA Z JIRKOVSKE OSADY ( Kulich)         nenastoupil /absent
               23.06.2001                CLP/CS/141 (Andrew Royal z Jirkovske osady x Ginger Snap from Brimwaja Lodge)
               Breeder: M.Hořčičkova (CZE) Owner: M.Hořčičkova (CZE)

0.           
SON OF GUN BRIMWAJA LODGE                       nenastoupil /absent
          
01.04.2004           HSB25001439 (Wyneswold Birhtday Surprisex Amazing Grace from Brimwaja Lodge)
               Breeder: T.J.Kraal,M.Wynn (NLD) Owner:
T.J.Kraal,M.Wynn (NLD)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Třída pracovní – Working class
1.            SPICE TWICE ATHOS (Snow)      
               Exc.1, CWC,CACIB, BOB, WW-06
          
16.05.2003                 FIN288942/03 (Nonsuch Spyce Twyce - Mina's White Chelsea)
              
Breeder: I.Sarlin (FIN)  Owner: Ira Sarlin & Mari Pimiä (FIN)
 

2.            CHERVOOD'S SNOWBEAR (Ondra)                    Exc.2
              
04.06.2006           CLP/CS/180 (Don's Hop on the Bus Gus - Traddless Marchioness) 
              
Breeder: R. Frahm + A.Ernst (DNK) Owner: Z.+.V.Navelkovi( CZE)

3.           
ALERRO RAY SIOLA FANTAZIE                          Very Good 3              
               08.09.2002                 CLP/CS/123/2001 (Egir Bears z Rajslu - Briana Bohemia Clumber)
               Breeder: St.Forejtova (CZE) Owner: St.Jersáková (CZE)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Třída šampiónů – Champion class
1.            WYMESWOLD CLYDE-DOODLES (Doodle)        Exc.1, CWC, res.CACIB
               01.09.2003                 NHSB244711699  (Spice Twice Sir Cumin x Welladays  Basic Instinct)
           
   Breeder: S.Bakker (NLD) Owner: A.Stoop (NDL)

2.           
DON'S HOP ON THE BUS GUS (Oliver)                Exc.2
          
06.10.2000                 DKK00899/2002 (Bacchanal Well-Don Dallasx Sällebäcks Smoke Gets in Your Eyes)
              
Breeder: K.Brostam (SWE) Owner: R.Frahm + A.Ernst (DNK)

3.           
CHERVOOD'S SNOWWOLF (Maxi)                      Exc.3
              
04.06.2003           DKK11930/2003 (Don's Hop on the Bus Gus x Traddless Marchioness) 
             
 Breeder: R. Frahm + A.Ernst (DNK) Owner: W.Henriksen (DNK)

4.            SPICE TWICE BOHEMIA MYTUS ( Fred)             Exc.4
               06.05.2004                DKK13912/2004  (Cairo Bohemia Clumber x Karlux Doris Day)
              
 Breeder: I.Sarlin (FIN)  Owner: Sh.Musaeus (DNK)

5.           
MARCUS ASTERIUS Z RAJSLU                             Exc.
              
15.09.2000        CLP/CS/115/2002   (Panda Bears Alrnold x Braine Bohemia Clumber)
              
Breeder: R.Vondrova (CZE) Owner: R.Vondrova (CZE)

0.           
RANZHAM TOUCH OF FROST                             nenastoupil /absent
             
 29.09.2000           LOI 02/127346  (Foulby Famous Grouse of Belcrum x Rantham Daphnes Delight)
              
Breeder: J.Hyman (GBR) Owner: R.Riccobon (ITA)


FENY- BITCHES

Třída mladých – Junior class
1.            AFRODITE AGAPE Z RAJSLU                                Exc.1, JWW-06 BOB junior
           
14.12.2005           CLP/CS/237  RKF   (Marcus Asterius z Rajslu x Chervood´s Snowstar)
               
 Breeder: R.Vondrova (CZE) Owner: R.Vondrova (CZE) I.Storozhkova (RUS)

2.           
DEWY EYED OF THE SANDY SOIL (Bexa)           Exc.2
               16.11.2005                  PKR.VIII-17657  (Wymeswold Clyde Doodles x Gone Far from Brimwaja Lodge) 
               
Breeder: J.v.Wegen (NLD) Owner: P. Tram (POL)

3.           
AMFRITE AGAPE Z RAJSLU                                  Exc.3
               14.12.2005                 PKR.VII-18260  (Marcus Asterius z Rajslu x Chervood´s Snowstar)
              
Breeder: R.Vondrova (CZE) Owner: M.Jackowska, E.Kwiecinska (POL)

4
.           SHOUGUN'S SPICE TWICE COTTONTAIL (Cotton)  Very Good 4
              
12.12.2005            FIN390053/06  (Nexus Very Expensive - Nexus Nicolette)
              
Breeder: H.Marshall (USA) Owner: I.Sarlin, R.Klenberg (FIN)

Mezitřída – Intermediate class
1.            FANTASY FREE Z JIRKOVSKE OSADY (Missy)   
    Exc.1, CWC
                19.11.2004         METClumbSP51/H/05   (Cairo Bohemia Clumber x Ginger Snap from Brimwaja Lodge)
                Breeder: M.Hořčičková (CZE) Owner: A.Vertesi (HUN)

2.         BERNADETTA POMPADUR Z JARENSJARU     Very good 2
           
04.12.2004           CLP/CS/201 (An
dre Magic Siola Fantazie - Alison Darling Jirkovske Osady)
                Breeder: J.Rajsnerová (CZE) Owner: St.Forejtová (CZE)

Třída otevřená – Open class
1.         SPICE TWICE BOHEMIA POHADKA (Bea)  
   Exc.1, CWC,CACIB, BOS, WW-06 
               
06.05.2004           FIN28871/04   (Cairo Bohemia Clumber x Karlux Doris Day)
                Breeder: I.Sarlin (FIN) Owner: I.Sarlin, M.Heinonen (FIN)

2.         WYMESWOLD SANS FAMILLE                            Exc.2, res.Cacib
              
  23.04.2004           NHSB2504781   (Spice Twice Sir Cumin - Welladays  Basic Instinct)
               
Breeder: S.Bakker (NLD) Owner: S.Bakker (NDL)

Třída pracovní – Working class
 
1.        SPICE TWICE BOHEMIA RAPSODIE (Little Ira)
Exc.1, CWC
           
06.05.2004           CLP/CS/195 (Cairo Bohemia Clumber x Karlux Doris Day)
               
Breeder: I.Sarlin (FIN) Owner: Z.+V. Navelkovi (CZE)

2.         QUEEN OF CLUMBER Z RAJSLU                          Exc.2
               
18.06.2002             CLP/CS/159/2005 (Panda Bears  Arnold - Braine Bohemia Clumber) 
               
Breeder: R.Vondrova (CZE) Owner: R.Vondrova (CZE)

Třída šampiónů – Champion class
1.         TRADDLES MRS. THINGUMMY (Thingy)            Exc.1, CWC
               
12.08.2004           DKK17440/2004 (Don's Hop on the Bus Gus - Don's Babuska)
              
 Breeder: S.Musaeus (DNK) Owner: S.Musaeus (DNK)

2.         ZIBILLIA OF TIMISCAMING                                  nenastoupil /absent
          
  01.09.2000           LOI 01/139122   (Aldefores Bemy Bodyguard x Xanta of Timiscaming)
                Breeder: W.D.Varonsele (BEL) Owner: M.Farme (ITA)